Terugblik feestdag in de kerk van Kerensheide

Het afscheidsfeest van de Kerk van Kerensheide op 15 juli was een succes. Zeker 120 wijkbewoners sloten aan bij het ontbijt. Er waren bijdragen van het kinderkoor Kerensheide, Société St. Martin Fanfare de Stein en Stichting Erfgoed Stein. Men kon o.a. inschrijven op een fotoboek van oude foto’s en een aquarel van de kerk gemaakt door een plaatselijke kunstenares. De naam, St. Jozef Kerensheide – woon/zorg & wijkcentrum Stein werd onthuld door Ruud Jacobs namens Focus Vastgoed, de investeerder van het project. De winnaar m.b.t. de naamgeving was Desiree Spronck, een bekend gezicht in de wijk.
De naam van het nieuwe gebouw is een eerbetoon aan de huidige kerk St. Jozef en de wijk Kerensheide. Deze naam is gekozen als uniek gegeven omdat onze wijk als enige in heel Nederland verwoord is in het Klaverblad Kerensheide en daardoor heel vaak in het nieuws is als verkeersknooppunt. Het was de hele dag een feest van herkenning en ontmoeten. Om 0.00 uur sloten de deuren en de volgende dag was, dankzij de vele helpende handen, de kerk om 11.00 uur weer helemaal leeg.